Kuras vietas visbiežāk siltina ar Supafil vati?

Pūšamo vati var izmantot visdažādākajos darbos – nesaistīts bērums uz bēniņu grīdām, koka sienās koka karkasa konstrukcijās, ārsienās ar gaisa spraugu vai slīpo jumtu slīpumos. Svarīgi, lai siltināto telpu varētu “noslēgt” – neatkarīgi no tā, vai tas ir jumts, grīda vai siena.

Supafil vates izmantošana ir vienkāršs un ātrs materiāls tur, kur pie griestiem ir uzstādīta ventilācijas sistēma. Supafil vate lieliski aizpilda izolēto telpuneatkarīgi no šķēršļiem uz griestiem, nodrošinot izolācijas nepārtrauktību un pareizus norobežojošo konstrukciju siltuma parametrus.

Klienti bieži jautā, vai šī vate ar laiku nenosēdīsies. Tas šķiet viegla un ar pūkainām šķiedrām, kas izraisa klientu jautājumus. Supafil vates gadījumā, nosēdēšanās koeficients ir tikai līdz 1%. Tas ir labākais parametrs, ņemot vērā, ka citi šāda veida materiāli nosēžas pat par 5 līdz 10%.

Mitrums arī neizjauc Supafil vates šķiedru struktūru. Tas ir neuzsūcošs un mitrumizturīgs materiāls.

Labākais piemērs no manas prakses, kas parāda cik nestandarta situācijās var droši lietot Supafil. Nesen siltināju mazdārziņa māju. Tipiska neliela karkasa māja, celta bez pamatiem, no cementa blokiem. Siltināšana no apakšas, kas papildināta ar Supafil vati, atbilstoši aizpildīja gaisa spraugu zem blokiem. Tas lieliski parāda, cik daudz iespēju sniedz šī pūšamā vate.

Anna Kazusek

Teksta autors

Anna Kazusek
Anna należy do zespołu Knauf Insulation i odpowiada za działania marketingowe w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii. Zawodowo i prywatnie wspiera wszelkie projekty ProEko.