Kāpēc minerālvates izolācija ir ekoloģiska?

Ko jūs uzzināsiet no šī raksta?

  • No kā izgatavoti ekoloģiski izolācijas materiāli?
  • Programma “Tīrais gaiss” atbalsta ēku siltināšanu ar līdzfinansējumu?
  • Kāpēc minerālvate ir ieteicams materiāls slīpo jumtu siltināšanai?

Minerālvate ir ļoti izturīgs izolācijas materiāls. Ekspluatācijas laikā tā nezaudē savas īpašības. Kā tas ir saistīts ar ekoloģiju?

Ja siltumizolāciju nav nepieciešams atjaunot, nomainīt, izmest izlietotu materiālu, pirkt jaunu tad šīs īpašības pozitīvi ietekmē vides aizsardzību un ekoloģiskās aktivitātēs.

Šāda ir Knauf Insulation minerālvate – izturīga, veselībai un videi kaitīgās vielas nesaturoša, izgatavota no kvarca smiltīm un stikla lauskām, tātad otrreizēji pārstrādāta materiāla.

Tā nesatur ķīmiskas izcelsmes sastāvdaļas.

Knauf Insulation minerālvate tiek ražota, izmantojot ECOSE® tehnoloģiju. Šie produkti nesatur mākslīgās krāsvielas, formaldehīda piedevas, fenolus vai akrilu. Tradicionālajās saistvielās izmantotās sastāvdaļas tika aizstātas ar dabīgām izejvielām. Dabīgās minerālvates saistvielas izcilā izturība padara ECOSE® tehnoloģijas izstrādājumus ļoti izturīgus.

Veselīgs gaiss iekštelpās

Minerālvatei, kas ražota ECOSE® tehnoloģijā, ir augstākā līmeņa Eurofins Gold sertifikāts. Tas apstiprina stingros ierobežojumus ķīmisko emisiju ziņā, kas nozīmē veselīgu klimatu mūsu mājās.

Ekoloģiska ražošana

Saskaņā ar ECOSE® tehnoloģiju izgatavotā siltumizolācija patērē par 70% mazāk enerģijas, salīdzinot ar minerālvati, kas izgatavota atbilstoši tradicionālajām metodēm. Tādēļ minerālvates ražošana un ekspluatācija atstāj mazāku ekoloģisko pēdu. Tā garantē kvalitatīvu gaisu ēkas iekšienē.

Knauf Insulation videi

Rūpes par jumtu un sienu kvalitatīvu siltināšanu, siltuma komforta uzlabošana ēkās, kampaņas par ēku energoefektivitātes noteikumiem – tās ir Knauf Insulation aktivitātes.

Knauf Insulation piedāvātās ēku siltumizolācijas un skaņas izolācijas sistēmas atbalsta vidi šodien un nākotnē.

Anna Kazusek

Teksta autors

Anna Kazusek
Anna należy do zespołu Knauf Insulation i odpowiada za działania marketingowe w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii. Zawodowo i prywatnie wspiera wszelkie projekty ProEko.