<h1>VISS PAR KVALITATĪVU MĀJAS SILTINĀŠANU</h1><p>Knauf Insulation ir viens no lielākajiem izolācijas risinājumu ražotājiem pasaulē. Mūsu piedāvājumā ir atrodami minerālvates izstrādājumi un nepieciešamie piederumi kvalitatīvai izolācijai, piemēram, mitruma aizsargmembrānas, plēves, līmes, lentes u.c. Šeit mēs dalāmies savās zināšanās un pieredzē, kā arī prezentējam produktus.</p>

VISS PAR KVALITATĪVU MĀJAS SILTINĀŠANU

Knauf Insulation ir viens no lielākajiem izolācijas risinājumu ražotājiem pasaulē. Mūsu piedāvājumā ir atrodami minerālvates izstrādājumi un nepieciešamie piederumi kvalitatīvai izolācijai, piemēram, mitruma aizsargmembrānas, plēves, līmes, lentes u.c. Šeit mēs dalāmies savās zināšanās un pieredzē, kā arī prezentējam produktus.

Mājas būvniecība
1 2 3 5

BUJ – bieži uzdotie jautājumi

Šajā sadaļā atradīsiet atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par mūsu produktiem un risinājumiem. Atbildes sniedz Knauf Insulation eksperti.

Kā izskatās jumta izolācijas slāņu izvietojums ar pilnu jumta segumu (OSB, pilns koka dēļu klājums)?
Šāda veida risinājums prasa izveidot ventilācijas spraugu, lai atdalītu siltumizolāciju no pilna koka dēļu klājuma vai OSB plāksnēm. Lai nodrošinātu, ka ventilācijas sprauga nav aizsprostota, vatei jāatrodas vismaz 3 cm attālumā no koka dēļu klājuma. Atkarībā no paredzētā lietojuma un mitruma apstākļiem nepieciešams izmantot mitruma aizsargmembrānas slāni, vēlams ar mainīgu difūzijas pretestības koeficientu (t.i., izturību pret ūdens tvaiku). Tas darbojas visos apstākļos, pat uz vissarežģītākajiem jumtiem.