<h1>VISS PAR KVALITATĪVU MĀJAS SILTINĀŠANU</h1><p>Knauf Insulation ir viens no lielākajiem izolācijas risinājumu ražotājiem pasaulē. Mūsu piedāvājumā ir atrodami minerālvates izstrādājumi un nepieciešamie piederumi kvalitatīvai izolācijai, piemēram, mitruma aizsargmembrānas, plēves, līmes, lentes u.c. Šeit mēs dalāmies savās zināšanās un pieredzē, kā arī prezentējam produktus.</p>

VISS PAR KVALITATĪVU MĀJAS SILTINĀŠANU

Knauf Insulation ir viens no lielākajiem izolācijas risinājumu ražotājiem pasaulē. Mūsu piedāvājumā ir atrodami minerālvates izstrādājumi un nepieciešamie piederumi kvalitatīvai izolācijai, piemēram, mitruma aizsargmembrānas, plēves, līmes, lentes u.c. Šeit mēs dalāmies savās zināšanās un pieredzē, kā arī prezentējam produktus.

Mājas būvniecība
1 2 3 5

BUJ – bieži uzdotie jautājumi

Šajā sadaļā atradīsiet atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par mūsu produktiem un risinājumiem. Atbildes sniedz Knauf Insulation eksperti.

Par ko ir jāatceras, siltinot slīpo jumtu?
Lai pareizi ieklātu minerālvati bēniņos, vienmēr ir jāņem vērā divi izolācijas slāņi, kas ieklāti krusteniski – tādējādi var izvairīties no termiskajiem tiltiem gar spāres līniju. Šādā veidā ir iespējams samazināt apkures rēķinus un novērst kondensāta veidošanos starpsienā.Griežot vati tādā platumā, kas vienāds ar attālumu starp spārēm, vienmēr nodrošiniet 2 cm rezervi.Vate ir jāpiegriež tā, lai blakus esošās loksnes cieši pieguļ viena otrai. Izolācijas materiālam jāpieguļ pie nesošās konstrukcijas un cieši jāsavieno blakus esošās sloksnes.Visbiežākais aukstu bēniņu cēlonis ir nepiteikamas izolācijas esamība korē un sienu pārklājuma zonā. Tās bieži vien ir grūti pieejamas vietas, bet to rūpīga siltināšana var būt ļoti nozīmīga, lai nodrošinātu komfortu bēniņos. Savukārt iespējamie defekti var būt iemesls, kāpēc starpsienās veidojas mitrums un sēnīte.