<h1>VISS PAR KVALITATĪVU MĀJAS SILTINĀŠANU</h1>
<p>Knauf Insulation ir viens no lielākajiem izolācijas risinājumu ražotājiem pasaulē. Mūsu piedāvājumā ir atrodami minerālvates izstrādājumi un nepieciešamie piederumi kvalitatīvai izolācijai, piemēram, mitruma aizsargmembrānas, plēves, līmes, lentes u.c. Šeit mēs dalāmies savās zināšanās un pieredzē, kā arī prezentējam produktus.</p>

VISS PAR KVALITATĪVU MĀJAS SILTINĀŠANU

Knauf Insulation ir viens no lielākajiem izolācijas risinājumu ražotājiem pasaulē. Mūsu piedāvājumā ir atrodami minerālvates izstrādājumi un nepieciešamie piederumi kvalitatīvai izolācijai, piemēram, mitruma aizsargmembrānas, plēves, līmes, lentes u.c. Šeit mēs dalāmies savās zināšanās un pieredzē, kā arī prezentējam produktus.

Mājas būvniecība
1 2 3 5

BUJ – bieži uzdotie jautājumi

Šajā sadaļā atradīsiet atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par mūsu produktiem un risinājumiem. Atbildes sniedz Knauf Insulation eksperti.

Ko nozīmē, ka vate tiek ražota ECOSE® tehnoloģijā?
ECOSE® tehnoloģija ļāva no minerālvates likvidēt mākslīgās krāsvielas, formaldehīdu, fenolu un akrila piedevas. Dabīgas izejvielas ir aizstājušas ķīmiskās vielas, kuras parasti tika izmantotas saistvielās. ECOSE® tehnoloģijā izgatavotā siltumizolācija patērē par 70% mazāk enerģijas, salīdzinot ar minerālvates izstrādājumiem, kuri tiek izgatavoti ar tradicionālajām saistvielām uz formaldehīda bāzes. Tādēļ to ražošana un ekspluatācija atstāj mazāku ekoloģisko pēdu. ECOSE® tehnoloģijā izgatavotajām izolācijām ir augstākais iespējamais Eurofins Gold iekštelpu gaisa kvalitātes sertifikāts, kas apliecina stingrus ierobežojumus ķīmisko izmešu jomā, tādējādi nodrošinot veselīgu klimatu mūsu mājās. ECOSE® tehnoloģijā izgatavotā vate ir patīkama taustei un vieglāk apstrādājama, salīdzinot ar materiāliem, kuru pamatā ir ķīmiskā saistviela. Knauf Insulation produktiem ir piešķirta zīme RED LIST FREE. DECLARE sertifikāts nozīmē, ka ECOSE® tehnoloģijas minerālvate nesatur nevienu no Starptautiskā institūta “Living Future” Sarkanajā sarakstā iekļautajām ķīmiskajām vielām.